Lacoste

Historia Lacoste rozpoczęła się w 1933 roku w Stanach Zjednoczonych. Początkowo była to marka wyłącznie producenta męskiej odzieży. Dziś znak Lacoste jest znany chyba wszystkim, a i oferta firmy zdecydowanie się rozszerzyła.

Oferta marki Lacoste obejmuje ekskluzywną odzież damską i męską, a także perfumy, dodatki i akcesoria. Odzież Lacoste jest ze wszech miar nietypowa, awangardowa, a nawet ekstrawagancka. To połączenie mody i klasycznego kroju, jednak z przewagą aktualnych trendów. Wiele połączeń, które tworzą projektanci Lacoste, nie ma szans na przebicie się na ulice, jednak zdecydowanie często są one komentowane. Lacoste to klasa sama dla siebie. Nowoczesne materiały, innowacyjne rozwiązania i nietuzinkowe połączenia to znak równie charakterystyczny, jak samo logo marki.

Salony Lacoste są względnie nieliczne, jednak produkty sygnowane tym znakiem są dostępne w olbrzymiej ilości miejsc. Dotyczy to jednak ich w różnym stopniu- najrzadziej w innych sklepach można spotkać kolekcje odzieży.